Anglický příměstský tábor s rodilým mluvčím 

1. termín: 08.7. - 12.7.2024
2. termín: 15.7. - 19.7.2024

tábor je vhodný pro předškolní a mladší školní děti ve věku 4 - 8 let

Již tradiční Anglický příměstský tábor pro děti ve věku 4 - 8 let, kdy Většinu času budou za hezkého počasí děti trávit venku na čerstvém vzduchu  v lese, u řeky Berounky nebo na výpravách po okolí pod vedením zkušených průvodců. Program bude vždy uzpůsobený věku dětí, které budou v daném týdnu na příměstský tábor docházet. Děti si s lektory budou nejen hrát, zpívat a tvořit, ale naučí se i základní každodenní fráze (pozdrav, poděkování, představení se, loučení se) a budou se v angličtině seznamovat s různými činnostmi a tématy, čímž si rozšíří svou slovní zásobu. Komunikace bude ze strany průvodce probíhat výhradně v angličtině, nemusíte se však bát, že by se Vaše dítě v případě potřeby nedorozumělo. Tábor je určený pro začátečníky a mírně pokročilé děti s angličtinou na odpovídající školkové /školní úrovni. 


3.900,- / týden /1.dítě
3.600,- / týden / sourozenec

* v ceně jsou zahrnuty: oběd, pití, výukové i tvořící materiály, vstup do Městečka


Režim dne

08:00 - 08:30   příchod, volná hra, přivítání v kruhu
09:00               svačinka
09:30 - 12:00   dopolední program (prioritně venku)
12:00                oběd
12:30 - 14:00    odpočinek, odpočinkové činnosti 
14:00 - 15:00    
odpolední program
15:00                svačina
15:30 - 16:00    volná hra a vyzvedávání dětí- týdenní anglický příměstský tábor se zázemím v Městečku
- obědy  z čerstvých, kvalitních surovin (svačiny vlastní)
- většinu času budou za příznivého počasí průvodci s dětmi trávit na čerstvém vzduchu na procházkách, u  Berounky, na hřišti, v parku nebo v lese
- tvoření a vyrábění, malování, sportovní aktivity, poznávání přírody, odpočinek, čtení, hry
- vstup do Městečkové herny v ceně


Pro víc informací, dotazy a rezervaci místa pište prosím na e-mail: rezervace@nasemestecko.cz


Průvodce Vašich dětí  - Jacob Sullivan

(1 - 2 lektoři nebo lektor a asistent lektora/týden dle počtu přihlášených dětí)

Hi! My name is Jacob, and I come from Wales. I have been teaching for 5 years across a number of European countries, and have been in the Czech Republic since 2020 (my eighth working country!). I've been working all over Prague and have even started teaching in Revnice now too! I've really grown to love spending my time here, though my Czech is still very bad. ;)

I'm a huge fan of cinema and videogames, but I can't spend all my time inside so like to balance this with an interests in cycling, dancing and hiking. I'm always wanting to explore new places and the summer is usually a great time for me to go an explore more of the Czech Republic and other neighbouring countries.

As a teacher I work with all ages; kids as young as 3 to adults, in a mixture of after school clubs, kindergartens, school classes and private lessons. I'm told I have a lot of energy and I love working with this variety of students, keeps the work exciting and just the right kind of unpredictable. My teaching style is more focused on games and active repeating; my philosophy is that creating positive memories and associations with a language will inspire students to want to continue in the future, and equal respect between teacher and student is a huge part of this philosophy also. Looking forward to meeting you! 


Těšíme se na Vaši návštěvu


Pondělí, Čtvrtek, Pátek:

8:30 - 19:00
Sobota a Neděle (a svátky):
10:00 - 19:00

Úterý, Středa:

zavřeno


nám. Krále Jiřího z Poděbrad 2, Řevnice 252 30

+420 602 778 582