Příměstský tábor

týden plný dobrodružství, her, tvoření, zdravého jídla a zábavy

Anglický příměstský tábor s rodilým mluvčím 

První dva srpnové týdny bude v Městečku v Řevnicích probíhat již tradiční Anglický příměstský tábor pro děti ve věku 4 - 8 let. K dispozici je zde zázemí včetně prostoru pro hru a odpočinek. Pro příměstský tábor budeme mít denně navařené čerstvé jídlo. Dbát budeme i na pitný režim. Většinu času budou za hezkého počasí děti trávit venku na čerstvém vzduchu  v lese, u řeky Berounky nebo na výpravách po okolí pod vedením zkušených průvodců. Program bude vždy uzpůsobený věku dětí, které budou v daném týdnu na příměstský tábor docházet. Děti si s lektory budou nejen hrát, zpívat a tvořit, ale naučí se i základní každodenní fráze (pozdrav, poděkování, představení se, loučení se) a budou se v angličtině seznamovat s různými činnostmi a tématy, čímž si rozšíří svou slovní zásobu. Komunikace bude ze strany průvodce probíhat výhradně v angličtině, nemusíte se však bát, že by se Vaše dítě v případě potřeby nedorozumělo. Tábor je určený pro začátečníky a mírně pokročilé děti s angličtinou na odpovídající školkové/školní úrovni. 

1. dítě 3.900,- / týden včetně stravy (svačina, oběd, svačina) a pití po celý den
sourozenec 3.500,- / týden

TERMÍN

srpen 2023

1. týden: 31.7. - 4.8.2023     2. týden: 7.8. - 11.8.2023

- týdenní anglický příměstský tábor se zázemím v Městečku
- obědy a zdravé svačiny z čerstvých, kvalitních surovin
- většinu času budou za příznivého počasí průvodci s dětmi trávit na čerstvém vzduchu na procházkách, u  Berounky, na hřišti, v parku nebo v lese
- tvoření a vyrábění, malování, sportovní aktivity, poznávání přírody, odpočinek, čtení, hry
- vstup do městečkové herny v ceně


kategorie: 4 - 6 let kapacita 6 dětí        kategorie: 6 - 8 let kapacita 8 dětí


Režim dne

 8:00 - 8:30 příchod, volná hra, přivítání v kruhu
           9:00 svačinka
 9:30 - 12:00 dopolední program (prioritně venku)
           12:00 oběd
12:30 - 14:30 odpočinek, odpočinkové činnosti, odpolední program
           15:00 svačina
15:30 - 16:00 volná hra a vyzvedávání dětí


Rezervace místa na rezervace@nasemestecko.cz


Průvodci Vašich dětí

(1 - 2 lektoři nebo lektor a asistent lektora/týden dle počtu přihlášených dětí)

Maria Camilleri

Lektor

Hello. This is Maria from the island of Malta.

I came to the Czech Republic in September 2020.

I have been working with young children since 2013.

Working with children has been a beautiful experience full of growth, new experiences, and joy.

In my free time, I love to hike, travel and learn about new cultures and meet new people.

Moving to Prague was one of the most amazing and challenging experiences I had abroad.

Looking forward to meeting you!

Jacob Sullivan

Lektor

Hi! My name is Jacob, and I come from Wales. I have been teaching for 5 years across a number of European countries, and have been in the Czech Republic since 2020 (my eighth working country!). I've been working all over Prague and have even started teaching in Revnice now too! I've really grown to love spending my time here, though my Czech is still very bad. ;)

I'm a huge fan of cinema and videogames, but I can't spend all my time inside so like to balance this with an interests in cycling, dancing and hiking. I'm always wanting to explore new places and the summer is usually a great time for me to go an explore more of the Czech Republic and other neighbouring countries.

As a teacher I work with all ages; kids as young as 3 to adults, in a mixture of after school clubs, kindergartens, school classes and private lessons. I'm told I have a lot of energy and I love working with this variety of students, keeps the work exciting and just the right kind of unpredictable. My teaching style is more focused on games and active repeating; my philosophy is that creating positive memories and associations with a language will inspire students to want to continue in the future, and equal respect between teacher and student is a huge part of this philosophy also. Looking forward to meeting you! 

Anna Brejchová

Asistent lektora

My name is Anna and I live near Prague in Dobřichovice. I was born in the Czech Republic and I grew up here. When I was 8 years old, I moved to London with my family and we lived there for nearly 5 years. I studied at Little Chalfont Primary School and I successfully passed exams to St Clement Danes school. I love travelling and studying languages. I play the piano, saxophone and bass guitar. In my free time I like to read and play volleyball.