Příměstský tábor

týden plný dobrodružství, her, tvoření, zdravého jídla a zábavy

Anglický příměstský tábor s rodilým mluvčím

Příměstský tábor s rodilým mluvčím pro děti ve věku 3 - 10 let bude po celý srpen 2021 probíhat v Městečku v Řevnicích. Pro děti je k dispozici zázemí včetně prostoru pro hru a odpočinek. Pro příměstský tábor budeme mít denně navařené čerstvé jídlo. Dbát budeme i na pitný režim. Většinu času budou děti trávit venku, na čerstvém vzduchu, u řeky Berounky nebo na výpravách po okolí pod vedením zkušených průvodců. Program bude vždy uzpůsobený věku dětí, které budou v daném týdnu na příměstský tábor docházet. Děti si s rodilým mluvčím budou nejen hrát, zpívat a tvořit, ale naučí se i základní každodenní fráze (pozdrav, poděkování, představení se, loučení se) a budou se v angličtině seznamovat s různými činnostmi a tématy, čím si rozšíří svou slovní zásobu. Komunikace bude ze strany průvodce probíhat výhradně v angličtině, ale nemusíte se bát, že by se Vaše dítě v případě nějaké své potřeby nedorozumělo. 

1. dítě 3.400,- / týden včetně stravy (svačina, oběd, svačina) a pití po celý den
sourozenec 3.000,- / týden

TERMÍN

srpen 2021

1. týden: 2. - 6.8.2021   2. týden: 9. - 13.8.2021                            3. týden: 16. - 20.8.2021   4. týden: 23. - 27.8.2021

- týdenní příměstský tábor se zázemím v Městečku
- obědy a zdravé svačiny z čerstvých, kvalitních surovin
- většinu času budou průvodci s dětmi trávit na čerstvém vzduchu na procházkách, u  Berounky, na hřišti nebo v lese
- tvoření a vyrábění, malování, sportovní aktivity, poznávání přírody, odpočinek, čtení, hry
- vstup do městečkové herny


kategorie: 3 - 5 let kapacita 5 dětí        kategorie: 6 - 10 let kapacita 10 dětí


Režim dne

 7:30 - 8:30 příchod, volná hra, přivítání v kruhu
           9:00 svačinka
 9:30 - 12:00 dopolední program (prioritně venku)
           12:00 oběd
12:30 - 14:30 odpočinek, odpočinkové činnosti, odpolední program
           15:00 svačina
15:30 - 16:30 volná hra a vyzvedávání dětí


Rezervace místa na rezervace@nasemestecko.cz


Anglickými příměstskými tábory zahajujeme spolupráci s Ty a Já English Corner a od září se u nás v Městečku můžete těšit na kurzy angličtiny s rodilým mluvčím pro děti i dospělé.

Průvodci Vašich dětí

Issa Thullah

Anglický příměstský tábor

Hi, my name is Issa Thullah, and I am from Washington, DC, USA. I am an English teacher with many years of experience working with children, young adults, and adults. I hold a Bachelors degree in Political Science and History, and a Masters degree in Economic Development and Security Studies.

For the past 2 school years, I have been working at Bambinarium in Revnice, where I teach 25 - 30 children each year. Working at Bambi is something that gives me a lot of joy, especially when I see my students progressing and communicating with me in English. I enjoy the time and days I spend with the kids - teaching, playing and learning from them.

Before becoming a teacher, I was the Program Coordinator at the Capital Area REACH Program, a non-profit organization that works with at-risk children from low-income communities in the Washington DC metropolitan area. Additionally, I was the Founder and Executive Director of Project Tumara, an international non-profit organization whose mission was to increase access to education and support community development initiatives by providing scholarships to impoverished students and implementing community projects. In both positions, I worked extensively with young people and diverse communities to provide various services including educational programs for children; camps and sports events for community members; and leadership, mentorship and internship opportunities. Due to my work background, it was an easy transition to becoming a teacher. Education and languages are tools that are important to me. I believe that learning should be fun, full of energy, and interpretative. For this reason, I use games, songs and other materials when teaching to engage students and keep them active and entertained during lessons. I call my style of teaching "Play and Learn".