O nás

baby friendly do posledního detailu

Dětský ráj, oáza pro rodiče

Městečko je kavárna s dětskou hernou, která nemá ve svém okolí obdoby. Na své si u nás přijdou zejména rodiny s dětmi, rádi ale přivítáme kohokoliv, kdo si rád pochutná na dobré kávě a kvalitním občerstvení z čerstvých surovin.

V sedmi plně vybavených domečkách se děti mohou plně oddat oblíbené hře na profese. Pro menší děti a miminka je v herně k dispozici vláčkodráha, skluzavka, bazének s balónky, několik houpátek a odrážedel. 

Kromě hraček, her a tvořícího koutku máme pro naše nejmenší hosty nachystané i dětské židličky, bryndáčky a příbory, aby pro vás stolování s dětmi v Městečku bylo co nejpohodlnější.

Mysleli jsme i na dětské toalety s možností pohodlného přebalení a osprchování dětí. 


Kmotry a častými návštěvníky Městečka jsou manželé Tamara a Tomáš Klusovi. 

Jak prozradili těsně před přestřižením pásky při slavnostním otevření letovského Městečka v listopadu 2019, Městečko si mezi všemi ostatními okolními i pražskými hernami vybraly samy jejich děti.

Na podzim roku 2020 muselo být z důvodu koronavirové krize letovské Městečko zbouráno.

Nyní se začíná psát nová kapitola Městečka v sousedních Řevnicích, které jsme otevřeli začátkem července 2021. Řevnické Městečko je menší, určené primárně dětem do 6let. Stále v něm ale najdete kompletní zázemí pro rodiny s dětmi a širokou nabídku domácích jídel a dezertů. 

Městečkový tým

Nápad postavit Městečko se zrodil v hlavě majitelce stavební firmy, ale především mamince dvou malých dětí Denise, která nikde nenalezla to, co od podniků zaměřených na rodiny s dětmi, čekala. Projekt kavárny s hernou na 350 m2 se jí podařilo zrealizovat na podzim roku 2019 v Letech u Dobřichovic. Původní herna byla však z důvodu koronavirové krize na podzim roku 2020 zbourána a nyní se Městečko nachází na menším prostoru v Řevnicích.

Denisa Fabová
Majitel / Manažer
e-mail:
denisa.fabova@nasemestecko.cz
info@nasemestecko.cz
Provoz, objednávky, zboží
objednavky@nasemestecko.cz

Marie Vágnerová
Kroužky, rezervace, narozeniny, akce
e-mail:

marie.vagnerova@nasemestecko.cz
rezervace@nasemestecko.cz

O to, abyste z Městečka odcházeli spokojení, se ale stará celý Městečkový tým.