Příměstský tábor
týden plný dobrodružství, her, tvoření, zdravého jídla a zábavy

Hravý příměstský tábor

Příměstský tábor pro děti ve věku 3 - 10 let bude probíhat v Městečku v Letech u Dobřichovic. Můžete si vybrat ze čtyř tematických týdnů plných zábavy a dobrodružství. Pro děti je k dispozici zázemí včetně dětských toalet, prostoru pro hru a odpočinek. Pro příměstský tábor budeme mít denně navařené čerstvé jídlo. Dbát budeme i na pitný režim. Většinu času budou děti trávit venku, na čerstvém vzduchu, u řeky Berounky nebo na výpravách po okolí pod vedením zkušených průvodkyň. Program bude vždy uzpůsobený věku dětí, které budou v daném týdnu na příměstský tábor docházet.

1. dítě 3.200,- / týden včetně stravy (svačina, oběd, svačina) a pití po celý den
sourozenec 2.800,- / týden

rezervace@nasemestecko.cz

- týdenní příměstský tábor se zázemím v Městečku
- obědy a zdravé svačiny z čerstvých, kvalitních surovin
- většinu času budou průvodci s dětmi trávit na čerstvém vzduchu na procházkách, u  Berounky, na zahrádce, na hřišti
- tvoření a vyrábění, malování, sportovní aktivity, poznávání přírody, odpočinek, čtení, hry
- vstup do městečkové herny
- diplom na památku pro každého účastníka

Režim dne

 7:30 - 8:30 příchod, volná hra, přivítání v kruhu
           9:00 svačinka
 9:30 - 12:00 dopolední program (prioritně venku)
           12:00 oběd
12:30 - 14:30 odpočinek, odpočinkové činnosti, odpolední program
           15:00 svačina
15:30 - 16:30 volná hra a vyzvedávání dětí


Z pohádky do pohádky

6. - 10. 7. 2020

Tradiční i moderní pohádkové příběhy budou kulisou týdenního putování dětí po okolí i tematických her v zázemí Městečka.

Dobrodružný příměstský tábor

20. - 24. 7. 2020

Týden plný dobrodružných výprav, her a aktivit. Děti se vydají na cestu za pokladem, pokusí se pokořit řecký labyrint a zažijí spoustu další zábavy. 

Anglický příměstský tábor

27.  - 31. 7. 2020

Děti si budou hrát, tvořit, poznávat krásné okolí a u toho všeho se seznamovat se slovíčky a frázemi z angličtiny pod vedením zkušených průvodkyň.
V praxi si natrénujeme jak se anglicky domlouvat při vítání, loučení, představování, či stolování. Zkusíme si zahrát jednoduché divadýlko, kde procvičíme slovní zásobu. Budeme zpívat a učit se básničky. Využijeme hravou metodiku WOW!, která děti baví. Komunikace bude probíhat v angličtině s ohledem na věk a znalost dětí.  

Anglický příměstský tábor

10. - 14. 8. 2020

Děti si budou hrát, tvořit, poznávat krásné okolí a u toho všeho se seznamovat se slovíčky a frázemi z angličtiny pod vedením zkušených průvodkyň.
V praxi si natrénujeme jak se anglicky domlouvat při vítání, loučení, představování, či stolování. Zkusíme si zahrát jednoduché divadýlko, kde procvičíme slovní zásobu. Budeme zpívat a učit se básničky. Využijeme hravou metodiku WOW!, která děti baví. Komunikace bude probíhat v angličtině s ohledem na věk a znalost dětí.  

Rezervace místa na rezervace@nasemestecko.cz


Průvodkyně Vašich dětí

Lenka Kováčiková

Z pohádky do pohádky, Dobrodružný příměstský tábor

"Vystudovala jsem střední průmyslovou školu Oděvní. Největší zkušenost jsem získala jako máma 5 leté holčičky a při práci v soukromé mateřské škole, kde jsem si dodělala i kurz chůvy. Mám zkušenosti s vedením kreativního kroužku pro děti. Miluji design, malováni a pohyb. Ráda trávím co nejvíce času v přírodě. S dětmi tvořím a vymýšlím pro ně různé aktivity. Snažím se jim předat co nejvíc ze sebe a naučit je něco nového. Mým cílem je ke každému dítěti přistupovat individuálně dle jeho potřeb, aby získalo pocit bezpečí a mohlo tak rozvíjet svou osobnost." 

Monika Putalová

Anglický příměstský tábor

"Od dětství jsem jezdila na tábory, nejdříve jako dítě, poté jako praktikantka a vedoucí. Strávila jsem půl roku ve Švédsku v rámci programu Erasmus a pracovně rok v Austrálii, kde se mi angličtina dostala pod kůži. V dalších letech jsem pracovala jako vychovatelka v dětské skupině a věnovala se vedení kroužků pro děti - tanečkům a angličtině. Vloni jsem objevila unikátní metodiku britské společnosti WOW English s akreditací MŠMT a udělala si certifikaci. Mám syna (6let) a dceru (2roky). Moc se těším na týden plný her, tvoření a dobré nálady."

Pavlína Potočářová

Dobrodružný příměstský tábor, Anglický příměstský tábor

"Po střední škole jsem žila 8let v Anglii a pracovala tam 4 roky jako Au-pair. V Anglii jsem absolvovala jazykový kurz na Newbury College. Během pobytu v UK jsem hodně cestovala (Indie, Nepal, Thajsko, Bali a 3 měsíce v Austrálii).
Po návratu z UK v roce 2009 jsem v Jazykovém Institutu Praha absolvovala kurz: Jak se stát tutorem AJ.
Po narození dětí ( Violka 2 roky a Tadeáš 5 let) jsem začala navštěvovat kurzy o výchově. Hodně mě ovlivnila Montessori metodika a částečně pracuji v Montessori anglické školce. Mám zkušenosti z příměstského anglického tábora, který jsme vedly loňské léto společně s mojí kamarádkou z USA. Zkušenosti s hlídáním dětí mám i z Městečka jako "teta". Pracovat jako průvodce dětí mne moc baví a považuji to za skvělou životní zkušenost!

Petra Pražská

Z pohádky do pohádky

Tento rok jsem vystudovala střední pedagogickou školu v Praze, obor předškolní a mimoškolní pedagogika. Na střední škole jsem absolvovala praxe v mateřské škole a školní družině. Tři roky jsem ve volném čase pracovala v soukromé mateřské škole, od 15 let jezdím na tábory jako praktikantka, momentálně již jako vedoucí. Absolvovala jsem kurz první pomoci. Práce s dětmi mě velice těší. Aktuálně se hlásím na vysokou školu - pedagogická fakulta. Ráda bych se v budoucnu stala paní učitelkou výtvarné výchovy na základní škole a také dělala preventivní programy pro žáky základních škol. Mám ráda tvoření, malování, vyrábění. Také mě baví psychologie.